O mnie

Poznajmy się!
Cześć,  jestem fotografem ślubnym w Kielcach, mogę stworzyć niesamowitą historię Waszej miłości! Moja fotografia ślubna to dla Was nie tylko wspaniała pamiątka, do której z uśmiechem będziecie wracać przez następne lata, ale również niebanalne kadry wypełnione emocjami! Doskonale rozumiem, przez co aktualnie przechodzicie dlatego korzystając z moich usług, możecie być pewni obsługi na najwyższym poziomie.
Wasze zadowolenie i satysfakcja są dla mnie kluczowe, już dziś możecie dołączyć do grona Par Młodych, które od przeszło 4 lat wybierają solidnego i godnego zaufania fotografa. 
Tworzę dla Was spontaniczne kadry wypełnione kolorem i pozytywną energią, kolekcjonuję prawdziwe emocje! Robiąc zdjęcia, dużą uwagę przywiązuję do detali- bo to one tworzą cały klimat oraz otoczkę tego wyjątkowego dnia i właśnie to chcę dla Was zachować!
Wasze małe gesty, spojrzenia, momenty w których odkrywacie przede mną swoje prawdziwe "ja" sprawią, że pokochacie swoje zdjęcia!
Aby zapewnić Wam jeszcze bardziej kompleksową obsługę, w 2019 roku podjąłem współpracę z Damianem- profesjonalnym operatorem kamery oraz super uzdolnionym montażystą filmowym,  dlatego teraz możecie skorzystać również z oferty filmowej!
Przykładowe filmy możecie zobaczyć na: www.filmovowedding.pl
Było o pracy więc teraz może trochę o mnie- prywatnie :) Od kilku lat jestem szczęśliwym mężem Kasi. Doczekaliśmy się córeczki Marysi! Lubimy jeździć na rowerach, kochamy góry i piękne widoki. Uwielbiamy spać i w wolnym czasie poleniuchować na spacerach lub na kanapie przy Netflixie.
Wszyscy mieszkamy w okolicy Kielc i tu w sercu Gór Świętokrzyskich jest nasze miejsce i nasz dom! Nie boję się podróży, a właściwie to je uwielbiam, dlatego pracuje na terenie całej Polski.
Jeżeli moja praca przypadła Ci do gustu lub po prostu chcesz mnie poznać- napisz!

Justyna & Grzegorz

Natalia & Patryk

Paulina & Łukasz

Sandra & Damian

Podobają Ci się zdjęcia, które wykonałem dla Par Młodych? Znajdź mnie w social mediach.
Zyskasz możliwość zainspirowania się dziesiątkami zdjęć, które wykonałem - to takie proste!
Szybki kontakt:
Łukasz Styczeń fotograf ślubny: +48 537 911 508
Back to Top