Sesja plenerowa Alicji & Dawida

Sesja plenerowa Alicji i Dawida była dla mnie wyjątkowa, zaraz Wam napiszę dlaczego.
Zazwyczaj mam okazję realizować plenery ślubne na łonie natury. Na sesję poślubną najczęściej wybieracie lasy, góry, jeziora, łąki - ma być romantycznie, swobodnie, blisko natury (zobaczcie koniecznie zdjęcia z sesji plenerowej na Ponidziu - tutaj).
Alicja i Dawid marzyli jednak o czymś innym. Razem rozpoczęliśmy poszukiwania idealnej lokalizacji na plener, głównym wyznacznikiem miał być bardziej elegancki, podniosły charakter miejsca. Myśleliśmy o lokalnych pałacach i dworkach, ale to nie przekonywało Państwa Młodych.
Pomyślałem trochę i ... zaproponowałem Zamek w Mosznej. To był mój pierwszy raz. I to podwójny. Po pierwsze nigdy nie realizowałem sesji w miejscu o takim charakterze, a po drugie nigdy nie byłem na zamku, a formalnie rzecz ujmując w pałacu, w Mosznej.
Jedynym terminem, kiedy mogliśmy się tam wybrać była niedziela. Słoneczna niedziela. Niedziela w okresie komunijnym, kiedy to w pałacu odbywało się kilka przyjęć komunijnych, było mnóstwo gości i zwiedzających.
Pałac tętnił życiem ... co nie ułatwiało fotografowania. Ale jak nie my to kto? Trochę się nakombinowaliśmy żeby ukryć tych wszystkich ludzi na zdjęciach ale chyba nam się udało! Obejrzyjcie i oceńcie sami.
Warto było spędzić 7h w samochodzie żeby Alicja i Dawid mieli wymarzoną sesję poślubną. Wyczarowaliśmy piękne kadry. A Wam podoba się sesja plenerowa w takim klimacie?
P.S. I natura też była, jeziorko a nawet ... zakochane łabędzie!
# fotograf kielce # dream picture fotografia ślubna # fotograf ślubny # sesja plenerowa # zamek w mosznej # plener # świętokrzyskie
Back to Top