Dzień ślubu Karoliny i Jarosława

Poznajcie Karolinę i Jarosława, przesympatycznych młodych ludzi, którzy na dzień swojego ślubu wybrali sierpniową sobotę.
Karolina i Jarek zrobili na mnie mega pozytywne wrażenie już w momencie pierwszego spotkania, to niezwykle mili i (a może przede wszystkim) zakochani w sobie ludzie! I to widać na każdym kroku, w każdym geście, spojrzeniu.
Podczas przygotowań udało nam się zrealizować i uwiecznić popularny „first look”. Osobiście bardzo lubię ten moment kiedy Pan Młody widzi swoją przyszłą żonę pierwszy raz w całej okazałości. Są emocje, jest radość a nawet ... skrywane łzy wzruszenia. Cieszę się, że mam możliwość uwieczniać takie momenty, a Młodzi będą wracać do zdjęć z uśmiechem. Warto nadmienić, że zdjęcia z tego momentu zostały wykonane w malowniczej brzozowej alei tuż obok domu Panny Młodej.
Więcej z tej słonecznej sierpniowej soboty zobaczycie na załączonych niżej zdjęciach. Jedno jest pewne - ten dzień należał do Karoliny & Jarosława! 
# ślub i wesele # wesele w Kielcach # fotograf ślubny # fotograf Kielce # Dream Picture Łukasz Styczeń # fotograf świętokrzyskie # fotograf na wesele Kielce 

ŚLUB: kościół pw. Św. Maksymiliana Kolbe w Rykoszynie
WESELE: Dom Weselny Gościniec w Korczynie
ZESPÓŁ: Cover Band
FILM: Filmovo Wedding Videography 
Back to Top